DJkaNonStop – kim jest? kto to?


Reprezentantka płci pięknej, DJkaNonStop, a dokładniej Katarzyna Daria Ledzińska, to księżniczka która nosi koronę ze słuchawek. Djka oraz Producentka Muzyczna, zabawa dźwiękiem to jej drugie imię. Porusza się w wielu nurtach muzycznych: począwszy od Electro – House, Fidget, Dutch, EDM, Big Room, Trance.

Jej zadaniem jest stać się jedną z najlepszych Polskich Djek na świecie. Podobno jest jedną z najbardziej wymagających kobiet z Polskich DJek. Znana jest najbardziej z tworzenia mash’upów na żywo, tworzy również swoje single w różnych gatunkach i tematykach muzycznych.

Z wyróżnieniem ukończyła studia muzyczne na kierunku Kulturoznawstwa o specjalności produkcji i realizacji muzyki, które otworzyły ją na komponowanie muzyki do trailerów, a także do gier.

Dyskografia
2020
DJkaNonStop – Nightmoth
DJkaNonStop – Senses Explosion

2021
DJkaNonStop – Heart Beat
DJkaNonStop – Loneliness in Bar
DJkaNonStop – Falling for You
źródło: materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 11 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *